October 18, 2021
szkatułki drewniane

Szkatułki drewniane

  • By cybernoc.com.pl
  • 2 lipca 2019
  • Comments Off

Powroty do przeszłości są czymś naturalnym. Dzisiejsza moda bardzo lubi dawny styl i to, co było kiedyś. Dzięki temu możemy wrócić do dawnych czasów. Nowoczesne piękne szkatułki zostają powoli wyparte przez szkatułki drewniane. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nie będą się one psuły. Dodatkowo niejednokrotnie posiadają bardzo piękne wzory lub można sobie zamówić na życzenie, na licznych stronach, określone malowania, np. liczne wzory roślinne, koty, psy, jakieś życzenia, cytaty.

Co ważniejsze, nie jest to takie trudne. Wbrew pozorom wystarczy odrobina umiejętności, chęci i czasu. Możemy bowiem sami zamówić czyste, bez niczego szkatułki i ozdobić w taki sposób, w jaki będziemy chcieć. Wystarczy kupić kilka kolorów farb przeznaczonych specjalnie do drewna i mieć kilka rodzajów pędzelków. Wszystko zależy od tego, co będziemy chcieli narysować bądź napisać. Z czasem również moglibyśmy oferować nasze usługi i sprzedawać gotowe produkty. Jest to fajny pomysł na drobny biznes oraz ciekawe hobby, które może nas wprawiać w artystycznym fachu. Możemy tym samym tworzyć piękne, nietypowe i oryginalne rzeczy. Zdecydowanie dużo lepiej się trzyma w czymś takim naszą biżuterię. Oczywiście same szkatułki również można wykonać własnoręcznie, jednak do tego potrzeba już specjalistycznych przyrządów oraz doświadczenia w stolarstwie.

Szkatułki mogą być mniejsze, większe, z wypukłym denkiem lub prostym. Mogą być również zamykane na kluczyk lub nie. Dzięki temu będziemy mieć pod kontrolą całą zawartość i pewność, że nikt nam tam nie zerknie, a tym bardziej nic nam nie zginie. Warto zatem zdecydować się na nie, gdyż zdecydowanie jakościowo będą znacznie lepsze, niż te, wykonane ze sztucznych materiałów lub z tektury, które można dostać w licznych chińskich sklepach, galeriach i tym podobnych miejscach. Często wyglądają bardziej okazale, gdyż są wykonane z materiałów szkłopodobnych, niejednokrotnie błyszczących, prezentując się piękniej, jednak te drewniane mają w sobie szyk, elegancję i nutkę nostalgii.

Previous «
Next »