July 2, 2022

Szewc na miarę naszych sił

  • By cybernoc.com.pl
  • 24 stycznia 2021
  • Comments Off

Bardzo często gdy wychodzimy z domu potrafimy zapomnieć różnego rodzaju przedmiotów. Jedni zapominają kluczy do samochodu inni telefonu, a niektórzy portfela. Rzadziej spotyka się osoby tak nieroztargnione aby zapomniały kurtkę, czasem czapkę, ale czy kiedykolwiek ktoś z nas słyszał aby w naszym otoczeniu ktoś zapomniał butów? Jest to jeden z przedmiotów który jest tak zakorzeniony w nasze społeczeństwo, że nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego w żaden sposób.

Ręczna produkcja

Dla wielu ludzi który zajmują się ręczną produkcją obuwia jest to wielka pasja i dzięki temu oraz setką godzin przeznaczonych na szlifowanie swoich umiejętności potrafią zdziałać prawdziwe cuda nieosiągalne dla “zwykłego śmiertelnika”. Jednak oprócz umiejętności, talentu i doświadczenia kolejnym bardzo ważnym elementem ich sukcesu jest korzystanie z najlepszych materiałów. Nie zastąpione są w tej kwestii dobrej jakości kleje do skóry. Specjalistyczny klej szewski potrafi mieć właściwości których nie da się zastąpić żadnym innym produktem. Oprócz wielkiej wytrzymałości musi być również bardzo odporny ponieważ obuwie jako jedno z niewielu jest stale obciążone zarówno naszym ciężarem jak i trudem warunków pogodowych.

Sprawdź ofertę klejów do skóry najwyższej jakości:

https://craft-point.com/k/chemia-do-skory/kleje-do-skory/

Kleje do skóry

Odpowiedni klej do skóry pozwoli wykonać buty które będą świetnie zaizolowane, a jednocześnie na tyle wygodne aby nogi nie męczyły się w nich tak jak w innym obuwiu. Najczęściej precyzja wykonania oraz wręcz doskonała jakość jest związana z ręcznym tworzeniem tego typu produktów. Każdy przecież słyszał o oszałamiających cenach za parę butów która jest wykonywana na podstawie doskonale odwzorowanych kopyt które to z kolei powstają z odlewów czy odcisków stóp. Tak wykonane obuwie potrafi być wręcz wygodne do tego stopnia, że zapominamy o nim w trakcie noszenia, szczególnie jeżeli oprócz wysokich umiejętności szewc zastosuje najlepsze nici i kleje do skóry. Z uwagi na wysoką cenę która idzie w parze z jeszcze wyższą jakością wiele osób decyduje się na obuwie wykonane mechanicznie. Pocieszające jest jednak to, że jest one tworzone z użyciem coraz lepszych produktów takich jak specjalistyczny klej szewski.

Previous «
Next »