May 17, 2022
Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

  • By cybernoc.com.pl
  • 3 stycznia 2019
  • Comments Off

Od pewnego czasu, możliwe stało się zawieranie związku małżeńskiego w plenerze. Pracownik urzędu cywilnego, pojawi się w takim miejscu, które sobie sami wybierzecie na swój ślub. To oczywiście jest usługa ekstra płatna, z której jednak warto skorzystać, jeśli zależy Wam na niezapomnianych wspomnieniach. Mamy dla was kilka ciekawych propozycji na ślub w plenerze.

Górski szczyt – jeśli jesteście pasjonatami górskich wędrówek, zawarcie związku małżeńskiego na ulubionym szczycie to doskonała propozycja. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę. Jeśli na górze znajduje się schronisko, w jego wnętrzach możecie spróbować urządzić imprezę weselną.

Rejs po jeziorze – w Polsce nie brakuje przepięknych jezior. Jeśli tylko zechcecie, może wynająć jacht, który zabierze was w malowniczy rejs o zachodzie słońca. Ślub na wodzie na pewno będzie niezapomnianą pamiątką, towarzyszącą wam przez resztę wspólnie spędzonych lat.

Kopalnia – zabytkowe kopalnie i sztolnie to pierwszorzędny pomysł na ślub – niekoniecznie w plenerze, ale w niepowtarzalnych okolicznościach przygody. Kopalnia Soli w Wieliczce, Kopalnia Srebra, Sztolnia Czarnego Pstrąga – to jedne z najbardziej popularnych miejsc w Polsce, w których możecie spróbować zorganizować swój ślub.

Pamiętaj o tym, aby urzędnik stanu cywilnego mógł Wam udzielić ślubu, wybrane przez Was miejsce musi zachowywać powagę jego urzędu. Nie może to być miejsce obrażające czyjekolwiek uczucia, czy w jakikolwiek sposób wywołujące negatywne skojarzenia. Odpadają więc wszelkiego rodzaju opuszczone miejsca, pełne wulgarnych graffiti.

Previous «
Next »