May 17, 2022

Skóra licowa CraftPoint

  • By cybernoc.com.pl
  • 3 września 2021
  • Comments Off

Sklep kaletniczy Craftpoint zajmuje się sprzedażą narzędzi oraz materiałów pomagając kaletnikom w realizacji ich projektów. Bez dobrej jakości materiału takiego jak skóra licowa nie da się wykonać żadnego wyrobu zaliczającego się do galanterii skórzanej. W Polsce jest niezwykle trudno dostać tak specjalistyczne i dobre jakościowo produkty. Jednak trudno, nie oznacza niemożliwie – Craftpoint to miejsce w którym można znaleźć licowe, bydlęce skóry garbowane roślinnie, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

 

Jest to skóra, która idealnie nadaje się do wyrobów portfeli, torebek, pasków czy etui do scyzoryków. Oferowane skóry pochodzą z Polski, dlatego kupując je na stronie Craftpoint wspiera się dodatkowo lokalnych dostawców, którzy w pocie czoła pracują aby dostarczyć skóry bydlęce dla Polskich i zagranicznych kaletników.

 

Sprawdź: skóra licowa CraftPoint

 

 

Charakterystyka produktu

Oferowana skóra ma bardzo charakterystyczny i naturalny zapach, który zachwyca. Nie ma tutaj mowy o sztucznych dodatkach chemicznych substancji, które ,,śmierdzą na kilometr”. Natura w czystej postaci.

Produkt sprzedawany jest w dwóch rozmiarach – grubości 2,0 oraz 2,5mm. Przy wyborze warto jest zdecydować się na rozmiar skóry, który będzie zsynchronizowany z wyrobem, który planuje się wykonać. W razie chęci wykonania etui, portfeli czy pochewek na noże wystarczy skóra 2,0mm. Natomiast jeśli planuje się konkretniejszy projekt jak torby czy torebki, które będą mogły dźwigać większe ciężary warto zdecydować się na grubszą wersję 2,5mm, która będzie po prostu bardziej wytrzymała na obciążenia. Należy również dodać, że skóra ta jest garbowana roślinnie więc nie będzie zawierać popularnych dodatków chromu na które spora ilość społeczeństwa może być uczulona.

 

Podsumowanie

Decydując się na zakup skóry bydlęcej warto wybierać sprawdzonych dostawców. Jednym z nich jest sklep Craftpoint, którego produkty nie dość, że dostarczane są w dostarczę w mgnieniu oka, to jeszcze jakością przodują w całej stawce produktów kaletniczych.

Previous «
Next »