August 10, 2022

Sklep z asortymentem dla firm budowlanych i nie tylko

  • By cybernoc.com.pl
  • 12 sierpnia 2019
  • Comments Off

Budowa domu czy innego budynku, to duże wyzwanie. Dlatego też zwykle działania te powierza się profesjonalnym, kompetentnym i doświadczonym firmom budowlanym. Teren budowy musi zostać jednak w odpowiedni sposób zabezpieczony, po to by nikomu nie stała się na nim krzywda w czasie prac na budowie, a także w trakcie ich trwania.

Tabliczki ostrzegawcze

Bardzo ważne jest by na placu budowy, znalazły się tabliczki ostrzegawcze. Powinny one być rozmieszczone w różnych miejscach na placu budowy i ostrzegać przed różnymi niebezpieczeństwami. Z pewnością na każdym placu budowy, muszą się znaleźć tabliczki ostrzegawcze energetyczne. To bardzo ważne tabliczki, które ostrzegają o miejscach, gdzie znajduje się prąd wysokiego napięcia i może kogoś zranić. Tabliczki te są duże i widoczne, widać je z daleka dzięki mocnej żółtej, niebieskiej lub czerwonej kolorystyce.

Sprawdź: tabliczki ostrzegawcze energetyczne – PTS Rabka

Gdzie kupić tabliczki ostrzegawcze?

Większość firm budowlanych a także innych firm, kupuje tego typu tabliczki w sklepie internetowym. W tym miejscu można zakupić tabliczki ostrzegawcze wszelkiego rodzaju, także tabliczki ostrzegawcze energetyczne. Ich wybór jest bardzo duży, są one dostępne zarówno w formie piktogramów jak i napisów ostrzegawczych. Większość tabliczek ostrzegawczych energetycznych, ma narysowaną błyskawicę na żółtym tle. Już sam ten znaczek kojarzy się z prądem i zakazem dotykania. Dodatkowo może się na takiej tabliczce znaleźć napis “Nie dotykać urządzenie pod napięciem”, “Wysokie napięcie”, “Uwaga wysokie napięcie” itp. Tabliczki dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, chociaż znaki ostrzegawcze najczęściej są projektowane w formie trójkąta.

Zamawianie i ceny

Zamawianie w sklepie internetowym takich tabliczek, jest bardzo proste. Za zamówienie można zapłacić poprzez płatności online, bądź przy odbiorze. Czym większe zamówienie, tym niższa cena za pojedynczą sztukę. Towar jest zabezpieczony na czas wysyłki, dzięki temu w idealnym stanie dotrze do klienta. Można takie tabliczki zamówić bezpośrednio na plac budowy.

Previous «
Next »