August 10, 2022

Rejs statkiem po Odrze

  • By cybernoc.com.pl
  • 30 listopada 2021
  • Comments Off

Rejsy statkiem są bardzo ciekawą formą spędzenia wolnego czasu z równoczesnym poznaniem miasta z innej perspektywy. Wrocław to zdecydowanie bardzo urokliwe miasto zaliczane do jednych z najpiękniejszych miast w Polsce. Poznanie go z perspektywy rzeki jest czymś niesamowitym. Jednak rejsy statkiem oferują nie tylko to! Pozwalają również na znakomite spędzenie czasu wraz z wybranymi osobami podczas organizacji swojego eventu. Impreza na statku to coś, czego nie doświadczyło wiele osób!

 

Impreza na statku – oryginalność w każdym calu

Niewiele osób było kiedykolwiek na rejsie statkiem po rzece. W momencie dodania do tego imprezowych ,,smaczków” można by rzec, że zapewne nikt nie doświadczył takiej sytuacji. Organizacja eventów takich jak wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny czy też imprezy firmowe.. To oryginalny pomysł, który docenią wszyscy goście. Dodając do tego bardzo dobre wyposażenie statku można powiedzieć, że otrzymuje się prawdziwą pełnie szczęścia. W największych miastach Polski firma boatparty oferuje swoje usługi w właśnie tym zakresie!

 

Wyposażenie statków jest bardzo szerokie. Obejmuje między innymi:

-Usługi barmańskie; większość imprez okolicznościowych zakrapiana jest alkoholem. Dzięki niewielkiej jego ilości goście wprawiani są w lepszy nastrój co może poprawić atmosferę na imprezie. Dobre drinki przygotowywane przez profesjonalnego barmana z pewnością zadziałają w właśnie taki sposób.

-Usługi cateringowe; na dobrej imprezie musi być czas na wrzucenie czegoś na ząb. Catering obecny na statku pozwala na zjedzenie posiłku w fantastycznej atmosferze płynącego statku. Chwila relaksu i odskoczni od rzeczywistości potrafi być bardzo kusząca. Jest nią przez wszystkich lubiany ciepły i zimny grill w zależności od preferencji gości.

-Klubowe oświetlenie i nowoczesny DJ – taniec na pokładzie statku również może być dostępny! Duża ilość imprez zawiera gości, którzy uwielbiają ten typ zabawy. Wolniejsze, bądź bardziej szybsze kawałki w świetle reflektorów to coś, na co czeka z reguły większa część uczestników eventu.

-Występy artystyczne – w razie bardziej formalnych uroczystości możliwe jest zapewnienie występów artystycznych. Przykładem może być profesjonalny pokaz sztuki barmańskiej.

 

 

Podsumowanie

Organizacja imprezy na statku to zdecydowanie posunięcie, które docenią nawet najbardziej wybredni goście. Dostępność usług jest bardzo szeroka – obejmuje rejsy po rzekach największych  miast Polski i oprócz Wrocławia może to być choćby Kraków, Warszawa czy Poznań.

Previous «
Next »