May 17, 2022

Personalizowany prezent

  • By cybernoc.com.pl
  • 7 stycznia 2020
  • Comments Off

Przygotowanie oryginalnego i niebanalnego prezentu z okazji imienin, urodzin lub świąt dla wielu ludzi  jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza gdy nie do końca wiadomo, co osobie obdarowywanej może się spodobać i przypaść do gustu lub chce się zrobić prezent od serca.

Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są prezenty spersonalizowane. Na rynku można spotkać  przedmioty z nadrukiem z własnego zdjęcia. Najczęściej są to koszulki, kubki lub druki na płótnie. Innym sposobem personalizowania podarku są grawery. Tu spotkamy się z grawerowaniem na przedmiotach drewnianych, typu deski do krojenia, deski do serów, tace, wałki do ciasta i zabawki, graweruje się także metalowe bibeloty: kubki termiczne, zapalniczki, piersiówki. Osobnym rodzajem prezentów zindywidualizowanych jest malowane i grawerowane  szkło. Kieliszki do wódki lub wina, karafki oraz szklanki spodobają się zapewne wielu pełnoletnim solenizantom i jubilatom. Zaradna pani domu ucieszy się z artykułów codziennego użytku dedykowanym kuchni. Może to być dzbanek na sok lub patera na ciasto z grawerem. Taki przedmiot z imieniem, ciekawym cytatem lub zabawnym hasłem będzie zdobić mieszkanie a jednocześnie przyda się, gdy przyjdą goście, trzeba podać kawę i wyłożyć świeżo upieczone ciasto. Patera na ciasto z grawerem nada prezentowi bardzo indywidualny charakter, gdyż po pierwsze pokaże, że darczyńca zna upodobanie obdarowywanej osoby do domowych wypieków, a do tego zadał sobie trud przygotowania spersonalizowanego i niebanalnego prezentu. Do patery takiej pasować będą sztućce do ciasta z grawerem, karafka i kieliszki oraz wszelkiego rodzaju tace.

Grawerowanie można zlecić stacjonarnie lub skorzystać z oferty licznych sklepów internetowych specjalizujących się w personalizowaniu przedmiotów na każdą okazję i dopasowanych do każdego wieku.

Previous «
Next »