August 10, 2022

Pełne wykorzystanie wolnej przestrzeni kuchni

  • By cybernoc.com.pl
  • 4 stycznia 2022
  • Comments Off

W kuchni występuje duża ilość szafek, ale także niezagospodarowane przestrzenie. Nie myśli się o nich, a jednak to właśnie użytek tych przestrzeni będzie decydował o przestronnej i funkcjonalnej kuchni. Specjalistyczne kosze cargo mogą być idealnym rozwiązaniem i zostać wstawione w wolne przestrzenie między szafkami. W nich można przechowywać różnego rodzaju przedmioty uzyskując więcej przestrzeni użytkowej w kuchni. Jednak przyjęło się, że przechowuje się tam głównie miski, płaskie i głębokie talerze czyli ogólnie mówiąc naczynia.

 

Zalety koszy cargo

Kosze meblowe cargo pozwalają zaoszczędzić nie tylko przestrzeń kuchenną, ale także czas i energie. Nie raz zdarzyło się, że poszukiwania określonych elementów w głębinach szafek doprowadzało do szału ich użytkownika. Tak się składa, że wygoda korzystania z koszów cargo pozwala na pełny ich wysuw w wyniku czego dokładnie widzi się całą jej zawartość. Jest to bardzo wygodne gdyż w szybki i prosty sposób można sięgnąć po pożądany element. Utrzymanie naczyń w porządku nigdy nie było tak proste jak z użyciem tych koszy meblowych! Firma Furnica tworzy swoje kosze z dbałością o każdy szczegół sprawiając, że będą one niezawodne przez cały okres użytkowania.

Uniwersalność to kolejna cecha, którą można przyporządkować koszom meblowym. Jest tak gdyż można je umieścić w praktycznie każdym rodzaju mebli jakie znajdują się w kuchniach. To właśnie kosze cargo się do nich dopasowują, a nie jest to na odwrót. Posiadają one w swojej budowie specjalne siatki i przegródki dzięki czemu ułożenie naczyń jeden obok drugiego może być zachowana w regularnych odstępach.

Firma Furnica użyła wysokiej jakości stali nierdzewnej do swoich koszy cargo. Przemyślała to bardzo dobrze, gdyż naczynia wychodzące z zmywarki bądź zlewu kuchennego jeszcze ociekają, bądź parują więc inne materiały mogłyby po prostu z czasem wyblaknąć i stracić niepowtarzalny estetyczny blask. Taka sytuacja nie będzie mieć miejsca z koszami firmy Furnica! Występują one w najbardziej uniwersalnych wersjach kolorystycznych jak biel i srebro – idealnie wkomponują się w każde otoczenie.

 

Dodatkowe udogodnienie

Dodatkową cechą charakteryzującą kosze cargo jest obecność cichego domyku. Ten ciekawy mechanizm potrafi bezszelestnie zamknąć szafkę z koszem cargo bez robienia dodatkowego hałasu. Dzięki temu podczas korzystania z kuchni nie trzeba będzie budzić połowy mieszkańców bo jak wiemy – do kuchni wchodzi się o bardzo różnych porach dnia.

Previous «
Next »