August 10, 2022

Najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych

  • By cybernoc.com.pl
  • 18 maja 2019
  • Comments Off

Jeśli chcemy urządzić ślub i wesele według najnowszych trendów, to warto odwiedzić portale poświęcone modzie ślubnej. Uzyskamy tam informacje dotyczące sukien ślubnych, bukietów, garniturów oraz obowiązującej kolorystyce. Przez kilka ostatnich sezonów dominowało złoto i miedź oraz pastelowe kolory. Sezon 2019 przynosi duże zmiany.

Srebro i chrom w roli głównej

Choć złoto i miedź nadal są modne, to prym będą w tym sezonie wiodły srebro i chrom. Wśród dodatków kolorystycznych przewodnią rolę będzie pełnił kolor koralowy oraz wyraziste odcienie fioletu, zieleni, burgundu. To właśnie te połączenia preferowane są przez profesjonalnych dekoratorów. Dekoracje ślubne, poczynając od bukietu Panny Młodej, poprzez dekorację sali weselnej, a na drobnych gadżetach kończąc, będą kompilacją właśnie tych kolorów, a srebro i chrom dodadzą dekoracji elegancji.

Wykorzystać także można drewniane dekoracje ślubne, które usatysfakcjonują bardziej tradycyjnych gości. Wpis do Księgi Gości w drewnianej oprawie będzie trwałą pamiątką po tym wyjątkowym dniu.

Nie bójcie się nowoczesności

Zastosowanie nowych technologii daje ogromne możliwości nie tylko w pracy zawodowej, ale także podczas różnego rodzaju imprez.
Wesele w królewskich salach Wersalu, w plenerach Luwru jest w zasięgu każdej Pary Młodej, wystarczy tylko odpowiedni projektor i wykorzystanie technologii mappingu 3D. Wysokiej jakości grafika przeniesie gości w dowolny zakątek świata po znacznie niższych kosztach niż w realu. Wrażenia estetyczne będą takie same.

Sprawdź: https://www.epizodar.pl/

Oczywiście projekcja musi być dobrana do sali biesiadnej lub odwrotnie. Nie ma to większego znaczenia, pod warunkiem zachowania jedności stylistycznej.

Dodatkowe dekoracje okolicznościowe

Ten najważniejszy dzień w życiu poprzedza wieczór panieński i wieczór kawalerski (oczywiście osobno). To ostatnia całkowicie beztroska zabawa, więc warto pomyśleć o kilku dowcipnych elementach dekoracyjnych, które wprowadzą zaproszone koleżanki i kolegów w beztroski nastrój. Na zdjęciach będzie później co oglądać i wspominać.

Previous «
Next »