May 17, 2022
Miedziane dodatki do domu

Miedziane dodatki do domu

  • By cybernoc.com.pl
  • 15 listopada 2018
  • Comments Off

Jest surowcem użytecznym i czynnie wykorzystywanym w przemyśle telekomunikacyjnym. Służy do wytwarzania kabli, ale jego piękny pomarańczowo złoty kolor, świetnie prezentuje się we wnętrzach. Miedziane dodatki do domu to cała gama produktów, które zastosowane w formie pojedynczych detali odświeżą stonowane wnętrza w neutralnych kolorach. Miedź wprowadzi szczyptę elegancji, nie przytłaczając jednak pomieszczeń i nie wprowadzając zbyt przesadzonego stylu glamour jak w przypadku elementów w kolorze złotym czy srebrnym.

Zegar ścienny i budzik

Elementem, który często występuje w wielu domach pomimo zegarków wbudowanych w telefonach czy komputerze, jest zegar. Zegary mogą być zarówno ścienne jak i stojące. Ciekawym rozwiązaniem do sypialni może być budzik wykonany z miedzi bądź w miedzianym kolorze, który nie tylko pokaże rano godzinę i obudzi nas z błogiego snu, ale świetnie sprawdzi się we wnętrzu, w którym wykorzystane zostały ciemne meble. Miedź z kolorem czarnym i szarym wygląda elegancko, ale nie jest to  zbyt przesadzone połączenie. W przypadku salonu lub kuchni warto mieć zegar zawsze na wysokości wzroku. Czarne kuchnie to must have w ostatnim czasie, szczególnie to, które mają matowe fronty. Matowa czerń w połączeniu z marmurowymi blatami i miedzianym akcentem na ścianie to ładna kompozycja. W kuchniach otwartych na salon w celu zachowania spójności wnętrza, można zastosować inne przedmioty w kolorze miedzi, które sprawią, że pomimo podziału stref, całość będzie ze sobą współgrała.

Miedź w salonie

Interesującym produktem i modnym dodatkiem są lampy podłogowe, które co prawda nie oświetlą dobrze całego pomieszczenia, ale zapewnią dobre oświetlenie miejscowe przy którym można na przykład czytać książkę. Lampy podłogowe świetnie wyglądają wkomponowane w przestrzeń wypoczynkową wśród wygodnej kanapy i przytulnych foteli. Świece to przedmioty które wprowadzają romantyczny klimat przez co warto po nie sięgać aby udekorować wnętrze. W jaki sposób wprowadzić je do salonu? Wykorzystując miedziany świecznik czy lampiony na podgrzewacze.

Zobacz również: projektowanie wnętrz w Krakowie – mkosiorowska.pl

Previous «
Next »