May 17, 2022

Likwidowanie i naprawa szkód

  • By cybernoc.com.pl
  • 7 sierpnia 2021
  • Comments Off

Naprawa samochodów ciężarowych jest często dużo trudniejsza niż samochodów osobowych. Pojazdy te ze względu na swoje funkcje i długie trasy jakie pokonują mają trwalszą konstrukcje. Ich diagnostyka i naprawy bywa dosyć problematyczna dlatego warto, aby zajęły się nią profesjonaliści, którzy się na tym znają. Grupa DBK zdecydowanie należy do takich osób. Długie doświadczenie w branży, lata praktyki sprawiają, że skomponowana rozbudowana sieć serwisowa znajdująca się w całej Polsce stanowi jedną z lepszych miejsc przeznaczonych do ,,pielęgnacji” samochodów ciężarowych.

 

Serwis ciężarówek grupy DBK

Grupa DBK dysponuje w swojej ofercie największą w Polsce siecią serwisową przeznaczoną dla ciężarówek. W wyniku tego dostępność wymaganych produktów i części jest bardzo duża ,a usługi pełnione są z dbałością o każdy detal. W skład tej rozbudowanej sieci znajduje się aż 20 serwisów własnych i 7 partnerskich, które są gotowe na naprawy usterek każdych samochodów ciężarowych z firmy DAF, IVECO, MAN oraz Kogel w ramach gwarancji. Dostępne są także naprawy pogwarancyjne samochodów, pochodzących z innych marek – nie ma zadania nie do zrobienia dla ekspertów grupy DBK.

Każdy chyba zna uczucie uciążliwego czekania na serwis, a później na powrót swojego samochodu ciężarowego. Powoduje to nerwowe oczekiwania a w konsekwencji utratę gotówki bo przecież czas to pieniądz, a ciężarówka nieużywana nie zarabia. Grupa DBK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje bardzo szybką obsługę dzięki czemu samochody ciężarowe szybko wracają do gry. Kto inny może lepiej wiedzieć jak bardzo liczy się czas w tej branży, jak nie eksperci dostępni na rynku przewoźniczym już lata? Dodatkowo wiadomo, że na drodze mogą pojawić się różne komplikację dlatego też 24-godzinna pomoc drogowa do miejsca awarii również jest dostępna! Istnieje wtedy możliwość dojechania do klienta, który poczeka na naprawę swojego samochodu w danym serwisie. Jednak to nie wszystko! Klient – kierowca może odpocząć wtedy w dedykowanych pokojach hotelowych gwarantując pełen komfort i wygodę.

Sprawdź: Serwis samochodów ciężarowych DBK

Podsumowanie

Grupa DBK zna się na rzeczy, dlatego warto jej zaufać i skorzystać z usług serwisowych w razie potrzeby. Nikt inny nie załatwi sprawy tak szybko i tak dokładnie jak firma DBK budująca zaufanie w swojej branży już od ponad 25 lat! Dodatkowo w naszych serwisach można dokonywać okresowych kontroli pojazdów sprawdzając czy wszystko jest tak jak należy co stanowi kolejne udogodnienie.

Previous «
Next »