July 2, 2022

Lampiony ślubne

  • By cybernoc.com.pl
  • 27 stycznia 2019
  • Comments Off

Organizujesz ślub, wesele a do Waszych obowiązków należy jeszcze zorganizowanie atrakcji dla gości? Spokojnie, w dzisiejszych czasach – to na prawdę nie jest trudne i skomplikowane. Co raz bardziej popularne są lampiony ślubne, zwane także lampionami szczęścia, miłości czy lampionami ślubnymi.

 

Biorąc ślub w miesiącach letnich, w miejscu gdzie sala weselna dysponuje dużym ogrodem, warto wziąć pod uwagę zorganizowanie pokazu z lampionami ślubnymi. Należy pamiętać, że w prawie polskim jest całkowity zakaz, organizowania tego rodzaju pokazów w okolicach jednostek wojskowych oraz w pobliżu lotnisk. Każde inne miejsce oddalone od zabudowań mieszkalnych oraz lasów, jest jak najbardziej odpowiednie aby wykonać tego typu atrakcję.

O ile przygotowanie w domu kilku sztuk lampionów nie sprawi żadnych problemów, to lampiony ślubne dobrze jest już kupić w sklepie z akcesoriami do organizowania imprez różnego typu. Lampiony same w sobie uatrakcyjnić mogą także imprezę urodzinową, rocznicową czy każdą inną, która jest zorganizowana w bezpiecznym miejscu.

 

Lampiony ślubne, dobrze jest zakupić odpowiednio wcześniej i ustalić kilka osób, które będą odpowiadały za tego rodzaju atrakcję. Jeśli nie czujemy się na siłach aby samemu podjąć się organizacji tego typu działania, powierzmy to firmie specjalizującej się w organizacji eventów. Z naszych barków dodatkowo, zostaną zdjęte wszelkie niezbędne formalności. Przed zorganizowaniem pokazu z lampionami szczęścia, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Należy także skontaktować się z najbliższym portem lotniczym. Ponad to zawiadomić straż pożarną, policję i lokalne władze.

Uzyskany efekt, widok lampionów lecących do nieba – wynagradza wszelkie trudności związane z organizacją. Uwieczniony na zdjęciach czy nagraniach z kamery, na długo pozostanie w pamięci nowożeńców oraz gości.

Previous «
Next »