August 10, 2022

Impreza na statku

  • By cybernoc.com.pl
  • 18 października 2021
  • Comments Off

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć nowe miejsce na ciekawe zorganizowanie imprez okolicznościowych. Ciągle powtarzające się miejsca zalatują nudą, przez co każda kolejna impreza nie jest już tak wyjątkowa jak mogłaby być. Bary, restauracje czy puby pękają w szwach od ludzi, którzy już i tak znają je na wylot. Jednym z sposobów na ciekawe spędzenie uroczystości okolicznościowej może być rejs statkiem po Wiśle. To połączenie wycieczki edukacyjnej z niesamowitą zabawą na nowoczesnym statku.

 

Udogodnienia imprezowego rejsu statkiem

Impreza na statku posiada wiele udogodnień o których wiele osób nie ma pojęcia. To nie tylko statyczny rejs z oglądaniem miasta z niespotykanej perspektywy – choć to samo w sobie jest bardzo interesujące. Na pokładzie statków firmy boatparty czekają takie udogodnienia jak:

-DJ wraz z oprawą muzyczna; bardzo dobra muzyka w świetle klubowych świateł potrafi być sama w sobie bardzo dobrym, imprezowym wyjściem. Lecz dokładając do tego ciągle płynący statek można dostarczyć gościom niespotykanych dotąd doznań. Chyba tylko nieliczni byli na takim wydarzeniu w swoim życiu. Parkiet rozgrzany do czerwoności dostępny jest dla gości na pokładzie każdego ze statków.

-Bar i załoga; w momencie, kiedy najdzie gości chęć na wypicie czegoś mocniejszego na pokładzie czeka wykfalifikowany barman, który przygotuje na życzenie uczestników rejsu pyszne drinki. Dodatkowa obecność hostess wspomoże cały proces – mogą one przynieść drinka w wyznaczone miejsce co podnosi ekskluzywność całego rejsu.

-Atrakcje; na pokładzie dostępny jest animator, który zaciągnie do zabawy wszystkich – zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych uczestników rejsu. Dzięki temu rejs po prostu nie może się znudzić!

-Fotorelacja; na specjalne życzenie istnieje możliwość stworzenia krótkiego filmiku z przebiegu całej uroczystości. Wiadomo, że to co jest nagrane nigdy nie zginie, a przyniesie wiele przyjemności w przyszłości przywołując czar wspomnień.

 

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wyłożenia czerwonego dywanu przy wejściu na pokład statku i wręczenie powitalnego drinka. Z pewnością podniesie to klasę całego wydarzenia i wzniesie rejs na jeszcze wyższy poziom.

 

Podsumowanie

Rejs statkiem po Wiśle to nie jedyna opcja, którą oferuje firma boatparty. Rejsy przeprowadzane są w większości dużych miast Polski takich jak Toruń, Szczecin, Katowice, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław. Niezależnie od rodzaju imprezy – rejs na statku jest świetnym i oryginalnym pomysłem!

Previous «
Next »