May 17, 2022

DBK Fleet Management czuwa nad każdym pojazdem!

  • By cybernoc.com.pl
  • 11 sierpnia 2021
  • Comments Off

Będąc przedsiębiorcą posiadającym swoją własną firmę z dużą ilością ciężarówek ciężko jest zadbać o każdą z nich w sposób indywidualny. Ciągłe papiery, rachunki, ubezpieczenia, a czasem kary mogą przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej wytrwałe osoby. Aby jak najlepiej zarabiać na swojej firmie i dokładnie przeliczyć każdy wydatek dodatkowo chroniąc się przed przykrymi karami warto jest skorzystać z dodatkowej pomocy, która nie dość, że ułatwi prace do jeszcze uczyni ją bezpieczniejszą. To wszystko może stać się faktem za sprawą systemu DBK Fleet Management optymalizującego wszystkie najważniejsze parametry Twoich pojazdów!

 

Krok w przyszłość z DBK Fleet Management

DBK Fleet Management jest bardzo profesjonalnym i dopracowanym programem stworzonym w celu jak najlepszego wykorzystania każdego elementu znajdującego się w pracy przewoźnika. Posiada on wiele atutów, które doceni dosłownie każda osoba korzystająca z tego systemu. Do najbardziej docenianych zalet należą;

-Aktualizowanie stanów swojej ciężarówki w sposób zdalny – nigdy więcej kar za przetrzymanie ubezpieczenia czy też nie zrobienie przeglądu w odpowiednim czasie. DBK Fleet Management czuwa udostępniając parametry diagnostyczne pojazdu, pilnując usterek i ukazując pełną historie pojazdu. To wszystko w jednym miejscu! Dodatkowo pomoże w trakcie napotkania usterek na drodze – konsultant sprawdzi usterkę zdalnie i powie, czy kierowca może dalej jechać, czy też powinien udać się do mechanika w celu sprawdzenia i naprawienia błędu. Oszczędzi to czas, pieniądze i nerwy

-Zbyt wysokie wydatki na paliwo – coś nie gra? DBK Fleet Management zestawi wszystkich kierowców i powie kto, jakie posiada spalanie na danej trasie. W ten sposób przedsiębiorca będzie mógł zlokalizować problem i go naprawić, a na tak długich trasach każdy litr paliwa na 100 kilometrów pomnożony przez wiele ciężarówek robi dużą różnicę!

-Wyższy poziom bezpieczeństwa z DBK Fleet Management, który czuwa nad każdą ciężarówką dostarczając informacji w jakiej części świata się znajduje. Podczas zdarzających się przykrych kradzieży program zlokalizuje ciężarówkę i pozwoli dopaść złodzieja oszczędzając masę pieniędzy!

Co to jest: System telematyczny – DBK

Wnioski

Każdy dobry przedsiębiorca myślący poważnie o swojej firmie, zarobkach i bezpieczeństwie powinien poważnie rozważyć zaopatrzenie się w autorskie oprogramowanie DBK Fleet Management. Pozwoli ono na dopracowanie najdrobniejszych szczegółów firmowych przynosząc tylko pozytywy.

Previous «
Next »