October 18, 2021
czarter chorwacja

Co warto wiedzieć na temat wynajmu łodzi w Chorwacji?

  • By cybernoc.com.pl
  • 11 lipca 2019
  • Comments Off

Coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie wakacji w Chorwacji na wodzie. Co to tak naprawdę znaczy? To wakacje spędzone na jachcie lub katamaranie, które między innymi polegają na wpływaniu do portów, żeglowaniu od wysepki do wysepki, aby poznać ten piękny kraj z zupełnie innej strony.

Czarter jachtów w Chorwacji

Czarter Chorwacja to coraz częściej poszukiwana usługa przez Polaków, którzy obdarzyli Chorwację prawdziwą miłością. Tego kraju tak naprawdę nie da się nie kochać, bo ma wszystko to, co powinna mieć najlepsza wakacyjna destynacja. Są tutaj oszałamiające widoki, cudowna pogoda, ciepła woda oraz mimo wszystko ceny niższe niż na przykład w Hiszpanii czy Grecji. Czarter Chorwacja to również usługa finansowa wypadająca lepiej niż na przykład czarter jachtów w Grecji czy Hiszpanii. Kto za to chciałby po raz pierwszy spróbować wakacji tego typu, Chorwacja to naprawdę dobra destynacja.

Czarter jachtów – jak zarezerwować jacht?

Jak zorganizować dla siebie jacht, jeżeli nigdy wcześniej się tego nie robiło? To naprawdę proste. Wszystko można zrobić przez internet. W wyszukiwarce wystarczy znaleźć ofertę najbardziej atrakcyjną pod względem finansowym. Czarter Chorwacja to usługa, na którą często można znaleźć różnego rodzaju promocje i obniżki. Warto zatem polować również na to, albo zdecydować się na wakacje na łodzi w mniejszym sezonie turystycznym. W tym roku będzie to zatem jesień, a w kolejnym roku wiosna. Ceny są najwyższe zawsze latem. Nawet jeżeli nie ma się doświadczenia w pływaniu jachtem, można wynająć łódź wraz z kapitanem.

Czarter łodzi wraz z kapitanem

Wynajmując jacht w Chorwacji, tak naprawdę wynajmuje się też jego obsługę w postaci kapitana. Oczywiście jeżeli ma się wśród znajomych kogoś, kto posiada odpowiednie uprawnienia do pływania łodzią typu jacht, można obyć się bez wynajmowania obsługi tego typu. Jeżeli jednak to pierwsza przygoda z pływaniem łódką, kapitan jest nieodzowny. To właśnie on czuwa nad bezpieczeństwem łodzi i jego obsługą, dzięki czemu z takiej formy wakacji mogą skorzystać nawet nowicjusze.

Previous «
Next »